Výběr oblečení na portrétní focení
Na focení si můžete přinést více oblečení (2-3 outfity) a vybírejte především takové oblečení, ve kterém se dobře cítíte. Vhodné jsou pastelové barvy, černá, bílá a modré džíny. Volte spíše jednoduché oblečení  bez nápisů a obrázků. Pro děti, ale i dospělé jsou vhodné také košile nebo šaty. Hodinky a šperky, které nechcete mít na fotografii nechte raději doma. Stejně jako dětská tetování, žvýkačky či oloupaný lak na nehtech. Pokud nosíte brýle, zvažte jejich včasné sundání (především pro focení v ateliéru) kvůli případným otlakům na kůži. Focení v ateliéru často probíhá v ponožkách nebo bosi, ale je možná i čistá společenská obuv na přezutí.
Pokud se fotíte ve více lidech, doporučuji sladit barvy nebo druh oblečení.
Další informace
Glamour & Burdoir
Jedná se o něžné sexy fotografie, které mohou být vhodným dárkem pro partnera.
Na toto focení doporučuji vzít s sebou dostatek oblečení, abychom měli z čeho vybírat. Vhodné jsou například svetry, rozepínací košile a halenky, bílá a jednobarevná trička, body, korzety, krajkové spodní prádlo, punčochy, noční košile, župan, lodičky... Pokud vyžadujete pod tričko nebo body podprsenku, vezměte si s sebou také měkkou sportovní podprsenku.
Před focením nenoste těsné spodní prádlo ani upnuté kalhoty, které vytváří otlaky na kůži.
Těhotenské
Na těhotenské focení si přineste například šaty, dlouhá trička, rozepínací halenky, svetry a košile, legíny, džíny (nemusíte je dopnout) a krajkové spodní prádlo. Na ateliérové focení si určitě vezměte i černou a bílou variantu.
Jako rekvizity můžete přinést například snímek z ultrazvuku nebo něco se jménem dítěte.
Před focením nenoste těsné spodní prádlo ani upnuté kalhoty, které vytváří otlaky na kůži.
Na focení můžete přijít sama, nebo s partnerem. Vhodné období na focení je 7-8 měsíc těhotenství.
Dále existuje možnost fotit až každý měsíc a vytvořit koláž z průběhu celého těhotenství a po porodu.
Newborn
Focení novorozenců je vhodné objednávat již během těhotenství. Přesný termín doladíme co nejdříve po porodu.
Vhodný věk dítěte je 7 - 14 dnů, focení probíhá v ateliéru v Táboře a trvá obvykle 3 hodiny.
 Části focení se po domluvě může účastnit i tatínek nebo sourozenci a vytvoříme i společné fotografie.
Děti
Nejlepší období na focení rostoucích dětí je, když pasou koníčky (alespoň 3. měsíc) nebo už sedí (po 6. měsíci), nebo začínají chodit (okolo 1 roku). Je možné i narozeninové focení s číslicí, dárkem nebo dortem.
Svatby
Svatba je jedinečným okamžikem a proto k ní přistupujeme individuálně a s maximální péčí. Abychom vše zvládli podle našich i vašich představ, fotíme maximálně 3 svatby za měsíc a věnujeme se jim naplno!
Nabízíme předsvatební schůzky, konzultujeme spolu harmonogram a ladíme detaily, aby byl průběh svatby i fotografie samotné co nejlepší. Svatby fotíme ve dvou a je možné fotit od příprav po večerní zábavu. Na svatbě také můžeme zorganizovat fotokoutek dle přání. 
Nabízíme i předsvatební focení pro snoubence, které se dá využít také do svatebních novin.
Back to Top